Novinky

Momentálně nejsou žádné novinkyNewsletter

PLATBA A POŠTOVNÉ

Doručení zboží po ČR zajišťuje Česká pošta.

Zásilky odesíláme v protinárazové (bublinkové) obálce na adresu uvedenou kupujícím v objednávce dle dostupnosti zboží v co nejkratším termínu, obvykle do 1-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky a provedení úhrady zálohové faktury, v případě, že je hrazeno předem před odběrem zboží.

Balné neúčtujeme.

O odeslání zásilky budete informováni e-mailem. Jeho součástí je sdělení čísla zásilky, kterou pak můžete sledovat on-line prostřednictvím systému České pošty a.s..

 

Platbu můžete realizovat:

  • Dobírkou

Výslednou cenu uhradíte až v momentě doručení objednávky Českou poštou. Poštovné  je účtováno 71 Kč.

Po objednání zboží je vám vaše objednávka potvrzena a odeslána na vaši adresu.

Za zboží zaplatíte při převzetí zásilky dle zvolené dopravy pracovníkovi České pošty.

Částka, kterou zaplatíte, se shoduje s částkou na objednávce.

Zákazník je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit dopravci samotnému. V případě shledání porušení balíku či neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje zákazníkovi zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít. Podpisem zákazník stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. V případě zboží poškozeného dopravou uvnitř balíku, ponechejte celý obal pro následnou reklamaci a neprodleně kontaktujte dopravce i prodávajícího.

  • Bankovním převodem

Po objednání zboží Vám přijde potvrzení objednávky, kde najdete číslo účtu a souhrn Vaší objednávky. Platbu proveďte podle údajů uvedených v emailu. Prosím zkontrolujte správně vyplněné číslo účtu a variabilní symbol. Urychlíte tím expedici Vaší objednávky.

 

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

e-mail: stokraska@stokraska.cz


DomůDomů

Copyright (C) 2012 Eshop STOKRÁSKA.cz | Design: Studio SCHNEIDER.cz